portland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Invisible.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 9:12 pm

Bine ca eram usoara, datorita faptului ca eram ingeras, dar nu imi convenea ca eram prizoniera acum cu el ca [,] gardian.
Sus In jos
Robert Catalano

Robert Catalano


Mesaje : 136
Data de înscriere : 18/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 9:56 pm

FF: Am ajuns in camera ei si o pun incet pe pat.
Tu stai aici. Eu stau acolo. Daca ai nevoie de ceva spune'mi. Spun asezandu'ma pe un scaun si aprinzand t.v'ul.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:00 pm

-Vreau afara, spun suparata puanndu-mi mainile in san privind frustrata la baiat. Si de ce stai pe scaun? nu ai pat, canapea sau fotoliu? il intreb.
Sus In jos
Robert Catalano

Robert Catalano


Mesaje : 136
Data de înscriere : 18/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:08 pm

In primul rand, tu stai pe pat. In al doilea rand, canapeaua si fotoliu sunt ocupate. Hainele tale's imprastiate peste tot. Si nu mergi afara pana nu te simti mai bine.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:11 pm

Am dat ochii peste cap facand un semn din mana si hainele erau asezate la locul lor.
-Multumit? Ma simt bine ... vreau afara, spun ca un copil mic.
Sus In jos
Robert Catalano

Robert Catalano


Mesaje : 136
Data de înscriere : 18/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyJoi Ian 20, 2011 10:53 pm

Nu. Nu esti bine deci STAI! Marai intorcandu'mi privirea spre ecranul T.V'ului.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyVin Ian 21, 2011 9:25 am

L-am privit suparata. Puteam sa scap de el daca vroiam dar nu eram in stare sa mai fac nimic. Durerea era prea amenintatoare.
Sus In jos
Robert Catalano

Robert Catalano


Mesaje : 136
Data de înscriere : 18/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyVin Ian 21, 2011 1:18 pm

Sper ca vezi ca te tin izolata pentru binele tau. Spun privind'o cu coada ochiului. Deci nu uita, daca ai nevoie de ceva, imi spui. Ok?
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 EmptyVin Ian 21, 2011 5:29 pm

Am mormait un " bine " suparata si am privit tavanul. Imi venea sa ma urc pe pereti la ce durere infernala era.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Invisible. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Invisible.   Invisible. - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Invisible.
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Portland :: Park-
Mergi direct la: