portland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Just my room...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Moonlight Alexander

Moonlight Alexander


Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Just my room...   Just my room... EmptyLun Ian 17, 2011 9:35 pm

Stateam in noua mea camera, intins pe pat privind un punct fix din tavan, plictiseala citindumi-se cu usurinta in ochi. Ma ridic din pat in timp ce un cascat scapa printre buzele mele. Iau cartea din care abea am inceput-o si ma asez pe canapea punandu-mi ochelarii cu rame subtiri si negre si incep sa citesc cu interes continuarea.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyLun Ian 17, 2011 9:45 pm

Mergeam pe coridoare ingandurata cu chitara in mana. Tocmai venisem cu ea de la reparat. Eram putin ... putin mai mult cam aeriana, dar mi se intampla des. M-am impiedicat cazand, insa m-am ridicat cu ajutorul aripilor de inger.
Sus In jos
Moonlight Alexander

Moonlight Alexander


Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMar Ian 18, 2011 9:48 pm

Imi ridic putin privirea, auzind zgomot pe hol, insa nu dau atentie si continui sa citesc ochii devenindu-mi rosii. Asta se intampla mereu cand erau ingeri prin preajma.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMar Ian 18, 2011 9:55 pm

Dupa ce am venit iar pe picioarele mele am privit in jur. Nu puteam sa imi retrag aripile. Ceva nu era bine. Nu stiam de ce si cum sa fac sa revina totul la normal.
Sus In jos
Moonlight Alexander

Moonlight Alexander


Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMar Ian 18, 2011 10:06 pm

Oftez si inchid cartea asezand-o pe masuta din fata mea. Ma ridic de pe canapea si ma indrept cu pasi apasati spre usa. O deschid si ma rezem de perete, cu mainile in buzunare privind-o pe cea ce era la usa mea.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMar Ian 18, 2011 10:07 pm

Ma chinuiam sa imi inchid aripile nevazand ca cineva deschisese usa.
-De ce nu merge? spun foarte incet nevrand sa fac zgomot. Trebuia sa imi strang aripile.
Sus In jos
Moonlight Alexander

Moonlight Alexander


Mesaje : 5
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMier Ian 19, 2011 4:08 pm

-Poate pentru ca sunt eu aici! spun pe un ton indiferent privind-o peste ochelari.
Sus In jos
Alicia Redbird

Alicia Redbird


Mesaje : 104
Data de înscriere : 17/01/2011

Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... EmptyMier Ian 19, 2011 6:11 pm

-Posibil, spun inchizand ochii putin apoi deschizandu-i si aripile disparura. Hmmm cred ca e gata... murmur vazand ca pe baiat a cazut o pana. Ops ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just my room... Empty
MesajSubiect: Re: Just my room...   Just my room... Empty

Sus In jos
 
Just my room...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: