portland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Just relax...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shoetsu

Shoetsu


Mesaje : 12
Data de înscriere : 18/01/2011

Just relax... Empty
MesajSubiect: Just relax...   Just relax... EmptySam Ian 22, 2011 12:23 am

Era in jur de ora 8 seara , tocmai ma intorsesem de la noul meu job, imi facea placere sa incerc cat mai multe , era interesant sa te prefaci uman , oarecum.Am oftat scurt , infigandu-mi degetele in nodul cravatei pentru a o desface , apoi mi-am descheiat lent nasturii camasi , fiind obosit. Am scapat si de curea , urmata de pantalonii negri , le lasasem pe toate sa cada pe gresia rece ce o simteam sub picioarele goale , imi era prea lene sa le asez si pana la urma imi puteam cumpara altele. Am intrat in cabina de dus , dand drumul apei calde si lasand-o sa-mi parcurga intreg trupul neincetat , era o senzatie placuta si relaxanta.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 74
Data de înscriere : 18/01/2011

Just relax... Empty
MesajSubiect: Re: Just relax...   Just relax... EmptySam Ian 22, 2011 12:31 am

Intra in baie, cu pasi mici, picioarele fiindu-i goale. Simtea gresia rece, zambea la contactul cu ea. Se opri in fata unei oglinzi si vazu niste haine. Ofta lung, luandu-le de pe jos, apoi le puse undeva pe usa unei cabine libere, oricine isi lasase hainele acolo nu facuse bine asta.
Isi trecu mana prin parul lung, usor ondulat, apoi lasa prosopul alb, si pufos, sa-i alunece pe corpul bine proportiont. Intra intr-o cabina de dus, dand drumul la apa calda, lasand picaturile sa-i rasfete usor pielea.
Ce placut putea sa fie ! Isi lasa capul pe spate, sprijinindu-se de peretele cabinei.,
Sus In jos
Shoetsu

Shoetsu


Mesaje : 12
Data de înscriere : 18/01/2011

Just relax... Empty
MesajSubiect: Re: Just relax...   Just relax... EmptySam Ian 22, 2011 2:02 am

Nu as mai fi iesit de acolo daca n-ar fi trebuit sa stau in picioare , eram prea extenuat ca sa pot rezista prea mult , asa ca m-am grabit sa las gelul de dus sa-mi alunece pe piele , iar spuma se pierdea la picioarele mele. Dupa ce m-am clatit , am deschis usa , tragand prosopul de deasupra ei si infasurandu-mi-l pe talie. M-am indreptat inspre o oglinda insa am observat ceva ciudat :ca hainele mele nu mai erau aruncate artistic pe podea , am auzit apa curgang intr-o alta cabina deci am reusit sa-mi fac o idee a faptelor intamplate. Mi-am privit trecator reflectia apoi am inceput sa-mi sterg parul si trupul , la final luand pe mine halatul. M-am sprijinit cu spatele de zidul rece , asteptand sa descopar persoana din spatele cortinei.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 74
Data de înscriere : 18/01/2011

Just relax... Empty
MesajSubiect: Re: Just relax...   Just relax... EmptySam Ian 22, 2011 8:56 am

Ofta lung, stia prea bine ca nu putea ramane acolo o vesnicie. Deschise usor ochii, apoi se clati, luand prosopul de pe usa. Si-l infasura pe-ntreg trupul, apoi opri scurt apa, iesind cu pasi mici afara.
Isi trecu mana prin par, nedand prea mare importanta celui ce statea rezemat de zid, cu toate ca i se parea destul de cunoscut.
Isi umezi buzele, uitandu-se in oglinda, si mai apoi ofta din nou, caci uite-asa nu putea ea sa se vada.
Lua o suvita si-ncepu sa se joace cu ea, timp in care luase o perie si-si pieptana parul, schitand un zambet calm.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just relax... Empty
MesajSubiect: Re: Just relax...   Just relax... Empty

Sus In jos
 
Just relax...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Conac :: Bai-
Mergi direct la: