portland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Like who cares...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lilith

Lilith


Mesaje : 11
Data de înscriere : 21/01/2011
Localizare : Intr-un pat. Va las sa ghiciti.

Like who cares... Empty
MesajSubiect: Like who cares...   Like who cares... EmptyVin Ian 21, 2011 8:01 pm

Ma jucam cu o minge de foc privind pe geam. Vroiam sa strig dupa cineva cunoscut, oricine,atata timp cat aveam dupa cine sa strig. as fi strigat si dupa mama. Am oftat lung, incercand sa-mi revin din acea stare.
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 74
Data de înscriere : 18/01/2011

Like who cares... Empty
MesajSubiect: Re: Like who cares...   Like who cares... EmptyVin Ian 21, 2011 8:25 pm

Katherine urca in pod, inca fiind murdara de sange. Injura scurt, stergandu-si cu limba lichidul rosiatic de pe buze, apoi se uita in jurul ei, vazand o fata. Nu-i dadu prea mare atentie, n-o cunostea, asa ca se tranti pe jos, constienta ca se va murdari. Se uita in jurul ei, apoi ofta scurt, aruncandu-si privirea pe fereastra.
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 11
Data de înscriere : 21/01/2011
Localizare : Intr-un pat. Va las sa ghiciti.

Like who cares... Empty
MesajSubiect: Re: Like who cares...   Like who cares... EmptyVin Ian 21, 2011 8:36 pm

Privi spre fata cu coada ochiului. Am suspinat adanc apoi am mers catre ea:
Te ajut?
Sus In jos
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Mesaje : 74
Data de înscriere : 18/01/2011

Like who cares... Empty
MesajSubiect: Re: Like who cares...   Like who cares... EmptyVin Ian 21, 2011 8:55 pm

-Cu ce ? Isi ridica privirea catre fata, incercand sa schiteze un zambet. Si-ii reusi, destul de simpatic. Se indrepta de spate, apoi isi sterse sangele de la barbie usor incruntata. Nu, multumesc oricum ! Zambi finut, privind-o pe fata scurt.
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 11
Data de înscriere : 21/01/2011
Localizare : Intr-un pat. Va las sa ghiciti.

Like who cares... Empty
MesajSubiect: Re: Like who cares...   Like who cares... EmptySam Ian 22, 2011 1:51 pm

De ce? intreb copilaros, usor suparata.
Asa eram eu, cosideram ca e mai bine sa fiu eu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Like who cares... Empty
MesajSubiect: Re: Like who cares...   Like who cares... Empty

Sus In jos
 
Like who cares...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Conac :: Pod-
Mergi direct la: